Merhaba, ben Giray ve irregular birinci sınıftayım. Daha bölümümü bildirmesem de bilgisayar mühendisliği okumayı umuyorum. Akademik Destek Programında (ADP) ilk dönemim ve NS/MATH 101 moderatörüyüm.
Photo:
![](https://adp.sabanciuniv.edu/sites/adp.sabanciuniv.edu/files/staff/giray_coskun_0.jpg)
Subtitle:
Genel Koordinatör
Merhaba, ben Giray ve irregular birinci sınıftayım. Daha bölümümü bildirmesem de bilgisayar mühendisliği okumayı umuyorum. Akademik Destek Programında (ADP) ilk dönemim ve NS/MATH 101 moderatörüyüm.