Merhaba !
Ben Dorukan, ikinci sınıf öğrencisiyim ve bölümümü henüz deklare etmedim. Bu dönem ADP’de Senior session moderatörlüğü yapıyorum. Benimle dorukanacar@sabanciuniv.edu adresi ile iletişime geçebilirsiniz.
Photo:
![](https://adp.sabanciuniv.edu/sites/adp.sabanciuniv.edu/files/staff/dorukanacarfinal.jpg)
Subtitle:
Moderatör
Merhaba !
Ben Dorukan, ikinci sınıf öğrencisiyim ve bölümümü henüz deklare etmedim. Bu dönem ADP’de Senior session moderatörlüğü yapıyorum. Benimle dorukanacar@sabanciuniv.edu adresi ile iletişime geçebilirsiniz.