Benim adım Buket. İkinci sınıf bilgisayar bilimi ve mühendisliği öğrencisiyim. Akademik destek programında geçen sene NS-MATH moderatörlüğü yapıyordum ve bu dönem MATH204 oturumları yönetiyorum. Mail:
Photo:
![](https://adp.sabanciuniv.edu/sites/adp.sabanciuniv.edu/files/staff/buket_karakas_0.jpg)
Subtitle:
Moderatör
Benim adım Buket. İkinci sınıf bilgisayar bilimi ve mühendisliği öğrencisiyim. Akademik destek programında geçen sene NS-MATH moderatörlüğü yapıyordum ve bu dönem MATH204 oturumları yönetiyorum. Mail: